-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
09210000-4 Мастильні засоби (Синтетична олива для чищення зброї)
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-004046-a
Під час проведення процедури відкритих торгів з особливостями усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою.Закупівля здійснюється з урахуванням вимог постанови КМУ від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Торги не відбулися
31 900.00
UAH без ПДВ
Номер:
e22ec9a81a844c2ea195b39ed01c3961
Внутрішній номер закупівлі:
30061134
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-004046-a
Замовник:
Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108709
-
Адреса:
25006, Україна, Кіровоградська область, м. Кропивницький, вул. В. Чміленка, 41
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Михайло Бодня +380509425497 znammexanik@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09210000-4 Мастильні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
31 900.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 11:43 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 11:43 - 20.08.2026 10:00
Аукціон:
з 21.08.2026 13:19
Період кваліфікації:
20.08.2026 10:00 - 21.08.2026 15:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 900.00 Синтетична олива для чищення зброї