• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

09210000-4 Мастильні засоби (Синтетична олива для чищення зброї)

Оголошено тендер

38 280.00 UAH
Номер: 733456a8b92b48f68f43165a3890104b
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-004337-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Замовник: Головне управління Національної поліції в Кіровоградській області
Очікувана вартість: 38 280.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 09210000-4 Мастильні засоби (Синтетична олива для чищення зброї)
Примітки: Категорія замовника: орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган. Місцезнаходження замовника - 25006, Кіровоградська область, місто Кропивницький Закупівля здійснюється з урахуванням вимог пункту 10 постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 №1178 (зі змінами)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09210000-4 Мастильні засоби
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2026 11:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума38 280.00 UAH