• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • Донорські кошти

Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»

Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами). Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility). Закупівля проводиться в рамках реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» у 2026 році, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility. Захід (крок) передбачений Планом України у рамках якого здійснюється закупівля 7.12 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти. Закупівля “ Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility ”. Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.

Торги не відбулися

655 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 6776f7ce533043fd86ac188170d27842
Внутрішній номер закупівлі: 30059944
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-002861-a   
Замовник: ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Оксана Каракузова +380989287926 fran4ykok@gmail.com
Організація-донор: ЄС (Ukraine Facility)
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 655 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 10:57 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 10:57 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴655 000.00 Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»