-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»
Оголошено тендер
786 000.00
UAH
Номер:
c37f5750b30a40a2aa6abf758f944b66
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-003404-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42735489
-
Адреса:
13337, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище Гришківці, вул. Червоний промінь, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ВІДДІЛ ОСВІТИ, МОЛОДІ ТА СПОРТУ ГРИШКОВЕЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ БЕРДИЧІВСЬКОГО РАЙОНУ ЖИТОМИРСЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
42735489
-
Адреса:
13337, Україна, Житомирська область, Бердичівський район, селище Гришківці, вул. Червоний промінь, буд. 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
786 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комп’ютерний мобільний клас «НУШ»
Примітки:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови КМУ від 12.10.2022 № 1178 (зі змінами).
Закупівля здійснюється згідно Рамкової угоди між Україною та Європейським Союзом щодо спеціальних механізмів реалізації фінансування ЄС для України згідно з інструментом Ukraine Facility, яка ратифікована Законом України від 06.06.2024 № 3786-IX (Закупівля здійснюється в рамках Ukraine Facility).
Закупівля проводиться в рамках реалізації публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної сучасної та доступної загальної освіти «Нова українська школа» у 2026 році, що співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility.
Закупівля “Співфінансується Європейським Союзом — Ukraine Facility”.
Захід (крок) передбачений Планом України у рамках якого здійснюється закупівля 7.12 Забезпечення доступу до безпечної та якісної освіти.
Зміст висвітленої інформації не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
Очікувана вартість предмета закупівлі зазначена в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
12.08.2026 10:47
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1184 - Виконання заходів, спрямованих на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяГришковецька
Сума707 400.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1183 - Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію публічного інвестиційного проекту на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа»
Адміністративно-територіальна класифікаціяГришковецька
Сума78 600.00 UAH