• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Знаки поштової оплати

Торги не відбулися

1 761 792.00 UAH без ПДВ
Номер: 13763407862b41048ad14cbd389b9ad4
Внутрішній номер закупівлі: 30059182
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-002109-a   
Замовник: Головне управління ДПС у Харківській області
Контактна особа: Загородна Лариса Петрівна +380577028533 kh.dpszakupki@tax.gov.ua https://kh.tax.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 МаркиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 1 761 792.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 10:29 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 10:29 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 12:51

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 761 792.00 Знаки поштової оплати