• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Знаки поштової оплати

Оголошено тендер

2 202 240.00 UAH
Номер: e186a6958d2944a4862d9290673c4ca2
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-06-004282-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Головне управління ДПС у Харківській області
Замовник: Головне управління ДПС у Харківській області
Очікувана вартість: 2 202 240.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Знаки поштової оплати
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 06.08.2026 11:09

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Знаки поштової оплати
Код ДК 021:2015: 22410000-7 Марки
Кількість 91760 штука
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:3507010 - Керівництво та управління у сфері податкової політики
Сума2 202 240.00 UAH