-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного (експертного) обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкцій покрівлі і даху підстанції № 1 Криворізької станції екстреної медичної допомоги КНТ "ОЦЕМД та МК"ДОР" за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Нікопольське шосе,8
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-001650-a
Завершена
60 345.00
UAH без ПДВ
Номер:
503fcc66d7404d999c3a118ea939cd71
Внутрішній номер закупівлі:
30058725
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-001650-a
Замовник:
Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
×
-
Код ЄДРПОУ:
26136949
-
Адреса:
49005, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пл. Соборна, буд. 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Оксана Горячева +380673532077 oksanagoraceva00@ukr.net https://emddnipro.itmed.org
Класифікатор ДК 021:2015:
71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
60 345.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 10:07 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 10:07 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
з 20.08.2026 11:57
Період кваліфікації:
20.08.2026 00:00 - 20.08.2026 09:42
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴60 345.00 Послуги з технічного (експертного) обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкцій покрівлі і даху підстанції № 1 Криворізької станції екстреної медичної допомоги КНТ "ОЦЕМД та МК"ДОР" за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Нікопольське шосе,8