• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного (експертного) обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкцій покрівлі і даху підстанції № 1 Криворізької станції екстреної медичної допомоги КНТ "ОЦЕМД та МК"ДОР" за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Нікопольське шосе,8

Оголошено тендер

72 414.00 UAH
Номер: 894d0cd20d554526b5be70cb0cecf773
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-007302-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Замовник: Комунальне некомерційне товариство «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Дніпропетровської обласної ради»
Очікувана вартість: 72 414.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного (експертного) обстеження та оцінки технічного стану будівельних конструкцій покрівлі і даху підстанції № 1 Криворізької станції екстреної медичної допомоги КНТ "ОЦЕМД та МК"ДОР" за адресою: м. Кривий Ріг, вул.Нікопольське шосе,8
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71240000-2 Архітектурні, інженерні та планувальні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 11.08.2026 13:09

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти НСЗУ
Сума72 414.00 UAH