• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015 71630000-3 – Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ», пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту)

Торги не відбулися

135 379.17 UAH без ПДВ
Номер: 3c5b5569b7014556ab1ab6add1f5d93d
Внутрішній номер закупівлі: 30058026
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-000952-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Контактна особа: Сергій Нескоромний +380950470491 otmoupovkram@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 135 379.17 UAH без ПДВ
Період уточнення: 12.08.2026 09:31 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 09:31 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 14:10

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴135 379.17 послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ», пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту