• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 71630000-3 – Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ», пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту)

Оголошено тендер

162 455.00 UAH
Номер: f82e3d2568a5486c978f2dbcd69cd06d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-12-001148-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ОБЛАСНЕ ТЕРИТОРІАЛЬНЕ МЕДИЧНЕ ОБ'ЄДНАННЯ М. КРАМАТОРСЬК"
Очікувана вартість: 162 455.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 71630000-3 – Послуги з технічного огляду та випробовувань (послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ», пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовувань
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 12.08.2026 09:27

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
послуги з оцінки технічного стану будівельних конструкцій, визначення можливості подальшої експлуатації будівель онкологічного та радіологічного відділень КНП «Обласне територіальне медичне об'єднання м. Краматорськ», пошкоджених внаслідок збройної агресії Російської Федерації, які розташовані за адресою: Донецька область, м. Краматорськ, вул. Олекси Тихого, буд. 31 зі складанням відповідного Технічного звіту
Код ДК 021:2015: 71631300-3 Послуги з технічного огляду будівель
Кількість 1 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписКошти НСЗУ
Сума162 455.00 UAH