• Запит (ціни) пропозицій
  • Безлотова
  • КЕП
  • Prozorro Market
  • Без аукціону

ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ґрунтовки)

"Учасник підтверджує, що Товар (у тому числі його складові), який він пропонує в пропозиції в цій закупівлі не придбаний ним/не виробляється у третьої особи, яка зареєстрована чи здійснює фактичну господарську діяльність на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території чи в населених пунктах, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, а також в країни, незалежність яких не визнана Україною, а також не придбаний/не виробляється на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території України, а також до моменту укладення Договору зобов’язаний надати Замовнику оригінал довідки про походження товару, якою виробник або представник, або дилер, або дистриб'ютор, уповноважений виробником (повноваження такого представника або дилера, або дистриб'ютора повинні бути документально підтверджені виробником) на розповсюдження його продукції на території України, підтверджує можливість поставки товару Постачальником згідно номенклатури, кількості, характеристик, що визначені його Ціновою пропозицією і Технічною специфікацією та відповідають Специфікації та технічним характеристикам Оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників Замовника , а також гарантує відсутність в складі товару сировини походженням з російської федерації та/або республіки білорусь та/або ісламської республіки Іран." Учасник подачею своєї пропозиції підтверджує, що кінцевими бенефіціарними власниками, членами та/або учасниками та/або акціонерами Постачальника, частка яких у статутному капіталі Постачальника становить 10 і більше відсотків, не є Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ісламська Республіка Іран, громадяни Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім тих, що проживають на території України на законних підставах, не є юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"

Завершена

8 750.00 UAH без ПДВ
Номер: 90ca883bda54433d89c69eaf7b730d22
Внутрішній номер закупівлі: 30057898
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-12-000819-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Контактна особа: Віталій Агапов +380957206151 89dnepr@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 8 750.00 UAH без ПДВ
Період прийому пропозицій: 12.08.2026 09:25 - 17.08.2026 08:00
Період кваліфікації: 17.08.2026 08:00 - 17.08.2026 08:25
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Ґрунтовки
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 100 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Відповіді на вимоги
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "МІГ."
Початкова пропозиція 6 000.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
6 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
17.08.2026 08:25
Відповіді на вимоги 8
Документи 2
Пропозиція
ФОП "Кіяшко Ірина Петрівна"
Початкова пропозиція 7 989.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
7 989.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 8
Документи 1
Пропозиція
ТОВ "Епіцентр К"
Початкова пропозиція 8 400.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 400.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 8
Документи 1
Пропозиція
ФОП Костенко К.Є.
Початкова пропозиція 8 600.00 UAH без ПДВ
Підсумкова пропозиція
8 600.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Відповіді на вимоги 8
Документи 1
Пропозиція

Контракти

Номер: 49702e23dc134435bbb2e52cdf255fc9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-12-000819-a-a1
Постачальник: ТОВ "МІГ."
Номер договору: 140
Сума договору: 7 200.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 6 000.00 UAH без ПДВ
Ціни за одиницю: БЕТОН-КОНТАКТ Грунтівка BauGold рожевий 10л: 60.00000 UAH без ПДВ
Період дії договору: 21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання: 21.08.2026 09:18
Статус:
Підписаний
pdf
Договір №140 від 21.08.2026.pdf
jpg
СЕС фарба та грунтовка.jpg
p7s
sign.p7s