• Запит (ціни) пропозицій
  • КЕП

ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники (Ґрунтовки)

"Учасник підтверджує, що Товар (у тому числі його складові), який він пропонує в пропозиції в цій закупівлі не придбаний ним/не виробляється у третьої особи, яка зареєстрована чи здійснює фактичну господарську діяльність на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території чи в населених пунктах, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, а також в країни, незалежність яких не визнана Україною, а також не придбаний/не виробляється на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території України, а також до моменту укладення Договору зобов’язаний надати Замовнику оригінал довідки про походження товару, якою виробник або представник, або дилер, або дистриб'ютор, уповноважений виробником (повноваження такого представника або дилера, або дистриб'ютора повинні бути документально підтверджені виробником) на розповсюдження його продукції на території України, підтверджує можливість поставки товару Постачальником згідно номенклатури, кількості, характеристик, що визначені його Ціновою пропозицією і Технічною специфікацією та відповідають Специфікації та технічним характеристикам Оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників Замовника , а також гарантує відсутність в складі товару сировини походженням з російської федерації та/або республіки білорусь та/або ісламської республіки Іран." Учасник подачею своєї пропозиції підтверджує, що кінцевими бенефіціарними власниками, членами та/або учасниками та/або акціонерами Постачальника, частка яких у статутному капіталі Постачальника становить 10 і більше відсотків, не є Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ісламська Республіка Іран, громадяни Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім тих, що проживають на території України на законних підставах, не є юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"

7 200.00 UAH з ПДВ
Номер: 49702e23dc134435bbb2e52cdf255fc9
Ідентифікатор договору: UA-2026-08-12-000819-a-a1
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ТОВАРИСТВО «ДНІПРОПЕТРОВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ З НАДАННЯ ПСИХІАТРИЧНОЇ ДОПОМОГИ» ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»
Постачальник: ТОВ "МІГ."
Класифікатор ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинникиАналіз за цим CPV
Ціни за одиницю: БЕТОН-КОНТАКТ Грунтівка BauGold рожевий 10л: 60.00000 UAH з ПДВ
Опис: "Учасник підтверджує, що Товар (у тому числі його складові), який він пропонує в пропозиції в цій закупівлі не придбаний ним/не виробляється у третьої особи, яка зареєстрована чи здійснює фактичну господарську діяльність на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території чи в населених пунктах, на території яких органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та в населених пунктах, які розташовані на лінії зіткнення, а також в країни, незалежність яких не визнана Україною, а також не придбаний/не виробляється на території Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, на тимчасово окупованій території України, а також до моменту укладення Договору зобов’язаний надати Замовнику оригінал довідки про походження товару, якою виробник або представник, або дилер, або дистриб'ютор, уповноважений виробником (повноваження такого представника або дилера, або дистриб'ютора повинні бути документально підтверджені виробником) на розповсюдження його продукції на території України, підтверджує можливість поставки товару Постачальником згідно номенклатури, кількості, характеристик, що визначені його Ціновою пропозицією і Технічною специфікацією та відповідають Специфікації та технічним характеристикам Оголошення про проведення запиту пропозицій постачальників Замовника , а також гарантує відсутність в складі товару сировини походженням з російської федерації та/або республіки білорусь та/або ісламської республіки Іран." Учасник подачею своєї пропозиції підтверджує, що кінцевими бенефіціарними власниками, членами та/або учасниками та/або акціонерами Постачальника, частка яких у статутному капіталі Постачальника становить 10 і більше відсотків, не є Російська Федерація, Республіка Білорусь, Ісламська Республіка Іран, громадяни Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім тих, що проживають на території України на законних підставах, не є юридичні особи, створені та зареєстровані відповідно до законодавства Російської Федерації, Республіки Білорусь, Ісламської Республіки Іран, крім випадків коли активи в установленому законодавством порядку передані в управління Національному агентству з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів"
Номер договору: 140
Дата підписання: 21.08.2026 09:18
Період дії договору: 21.08.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Початкова сума договору: 6 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 0.00 UAH)
Сума договору: 7 200.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 200.00 UAH)
Умови оплати:
поставка товару - 100%
Умови поставки:
дата подання заявки - 100%

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
БЕТОН-КОНТАКТ Грунтівка BauGold рожевий 10л
Код ДК 021:2015: 44830000-7 Мастики, шпаклівки, замазки та розчинники
Кількість 100 літр
Період постачання до 31.12.2026
Місце постачання 49115, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Самойловича Данила,1 На карті