-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини різні
Тендер Prozorro UA-2026-08-12-000657-a
Завершена
90 253.20
UAH без ПДВ
Номер:
76493e46c2c846f8ac64eb01d1e5d40b
Внутрішній номер закупівлі:
30057735
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-12-000657-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Сергій ТЕНДІТ +380542700185 zakupivli-vodokanal@ukr.net http://vodokanal.sumy.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 253.20 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2026 09:09 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2026 09:09 - 20.08.2026 00:00
Аукціон:
20.08.2026 13:27 - 20.08.2026 13:50
Період кваліфікації:
20.08.2026 13:50 - 24.08.2026 08:32
Період завантаження договору:
30.08.2026 00:00 - 09.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 253.20 Основні неорганічні хімічні речовини різні