-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Основні неорганічні хімічні речовини різні
Оголошено тендер
108 303.84
UAH
Номер:
0129b5156b7141da84c753d752b8e362
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-12-000588-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Комунальне підприємство "Міськводоканал" Сумської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03352455
-
Адреса:
40009, Україна, Сумська область, м. Суми, Білопільський шлях, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
108 303.84 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Основні неорганічні хімічні речовини різні
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
24310000-0 Основні неорганічні хімічні речовини
Дата опублікування:
12.08.2026 08:53
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума108 303.84 UAH