-
Відкриті торги з особливостями
-
Мультилотова
-
КЕП
Послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот № 1 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини); Лот № 2 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-013109-a
Торги не відбулися
921 300.00
UAH без ПДВ
Номер:
136111ce3d754010b49d3f22b3338dbf
Внутрішній номер закупівлі:
30056767
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-013109-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лугіна Сергій Анатолійович 380674758447 serhiiluhina1989@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
921 300.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 20:38 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 20:38 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 14:37
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴460 650.00 Лот № 1 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини)
- Лот №2 ₴460 650.00 Лот № 2 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини)