-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі: Лот № 1 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини); Лот № 2 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини)
Оголошено тендер
1 105 560.00
UAH
Номер:
61a5445e49dd4bbd8aafa999fa5a66ea
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-015519-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ ГОСПОДАРСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
44768034
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул.Руставелі Шота, будинок 9А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 105 560.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини Білоцерківське надлісництво, в тому числі:
Лот № 1 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини);
Лот № 2 (послуги з вивезення, навантаження (перевантаження) та розвантаження деревини)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60180000-3 Прокат вантажних транспортних засобів із водієм для перевезення товарів
Дата опублікування:
11.08.2026 20:20
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума1 105 560.00 UAH