-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-013016-a
Завершена
461 604.17
UAH без ПДВ
Номер:
6e0da67e9e6244a8aa8c06e6fbd5b373
Внутрішній номер закупівлі:
30056675
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-013016-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37795085
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 162а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Удод Віталій Тимофійович 380342753226 vitalii.udod@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
461 604.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 20:02 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 20:02 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 15:02
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 19:06
Період завантаження договору:
25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴461 604.17 Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах