-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах
Оголошено тендер
553 925.00
UAH
Номер:
a498bedd3ec341dc9b7182881c8d90f6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-015424-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37795085
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 162а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Міська ритуальна служба"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37795085
-
Адреса:
76026, Україна, Івано-Франківська область, Івано-Франківськ, Вулиця Гетьмана Мазепи, будинок 162а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
553 925.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Бензин А95-Е10 в талонах, Дизельне паливо в талонах
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистиляти
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.08.2026 19:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Бензин А-95-Е10 в талонах
Кількість
4000 літр
Період постачання
(не задано)
Дизельне паливо в талонах
Кількість
2500 літр
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6030 - Організація благоустрою населених пунктів
Адміністративно-територіальна класифікаціяІвано-Франківська
Сума553 925.00 UAH