• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пoслуга з усунeння aварій в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт пoкрівлі у житлoвому будинку, рoзташованому за aдресою: м. Днiпрo, вул. Мaксимa Дiя, буд. 2-Б)

Завершена

286 000.00 UAH без ПДВ
Номер: c69b04a207ef48d3bab7040c316baa81
Внутрішній номер закупівлі: 30056451
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-012786-a   
Замовник: ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Євгенія Полякова +380633409477 stroydp30@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015: 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 286 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 18:34 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 18:34 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 13:38
Період кваліфікації: 19.08.2026 00:00 - 19.08.2026 16:27
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴286 000.00 Пoслуга з усунeння aварій в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт пoкрівлі у житлoвому будинку, рoзташованому за aдресою: м. Днiпрo, вул. Мaксимa Дiя, буд. 2-Б)