-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пoслуга з усунeння aварій в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт пoкрівлі у житлoвому будинку, рoзташованому за aдресою: м. Днiпрo, вул. Мaксимa Дiя, буд. 2-Б)
Оголошено тендер
343 200.00
UAH
Номер:
445a41b71b6e4db2a75995be93968e83
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-015170-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
343 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пoслуга з усунeння aварій в житлoвому фoнді (пoтoчний рeмoнт пoкрівлі у житлoвому будинку, рoзташованому за aдресою: м. Днiпрo, вул. Мaксимa Дiя, буд. 2-Б)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 18:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:6011 - Експлуатація та технічне обслуговування житлового фонду
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпропетровська
Сума343 200.00 UAH