-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-012716-a
Завершена
423 440.58
UAH без ПДВ
Номер:
27905df2d10f4c6e907c30c1993e72ef
Внутрішній номер закупівлі:
30056380
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-012716-a
Замовник:
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226286
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Тетяна Третиник +380962766152 zamokung@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
423 440.58 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 18:18 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 18:18 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 13:25
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:40
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴423 440.58 Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури