-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Оголошено тендер
508 128.70
UAH
Номер:
bf33384ef19740e1ab1a055eaa063b80
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-014969-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226286
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальний заклад "Закарпатський обласний краєзнавчий музей імені Тиводара Легоцького" Закарпатської обласної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02226286
-
Адреса:
88000, Україна, Закарпатська область, м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
508 128.70 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33 за кодом ДК 021:2015 51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
51310000-8 Послуги зі встановлення радіо-, телевізійної, аудіо- та відеоапаратури
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 17:48
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з монтажу та пусконалагоджування системи відеоспостереження у фондових приміщеннях корпусу А та Г за адресою: м. Ужгород, вул. Капітульна, 33
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4040 - Забезпечення діяльності музеїв i виставок
Адміністративно-територіальна класифікаціяУжгород
Сума508 128.70 UAH