• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради

Згідно п.п. «г»п.п. 197.1.7 п.197.1 ст.197 розд.V Податкового кодексу України операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування ПДВ. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України.

Торги не відбулися

458 042.00 UAH без ПДВ
Номер: cf8071f545e04d1ab5c3c7e24a753ee3
Внутрішній номер закупівлі: 30055969
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-012298-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Валентина Шевчук +380414135483 osvitanv@gmail.com http://nvmr.osv.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 458 042.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 17:47 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 17:47 - 20.08.2026 00:00
Аукціон: з 20.08.2026 11:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴458 042.00 Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради