• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради

Оголошено тендер

458 042.00 UAH
Номер: 751dce6bb40a4fa584473a8dfdfa7a22
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-014286-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: УПРАВЛІННЯ ОСВІТИ І НАУКИ ЗВЯГЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 458 042.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з організації шкільного харчування учнів Наталівської гімназії Звягельської міської ради
Примітки: Згідно п.п. «г»п.п. 197.1.7 п.197.1 ст.197 розд.V Податкового кодексу України операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров’я звільняються від оподаткування ПДВ. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України.
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ: 2230 Продукти харчування
Дата опублікування: 11.08.2026 16:48

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума352 322.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяЗвягель
Сума105 720.00 UAH