-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету фізики Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області, за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-012213-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 15 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 15 днів назад
394 166.67
UAH без ПДВ
Номер:
8b5531de63324369879ad086d148746a
Внутрішній номер закупівлі:
30055876
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-012213-a
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43940755
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Бишів, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Котяш Анастасія Олексіївна +380508108111 osvitaotgbishev@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
394 166.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 17:12 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 17:12 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 12:04
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 21.08.2026 14:48
Період завантаження договору:
27.08.2026 00:00 - 06.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴394 166.67 код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету фізики Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області, за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16)