-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету фізики Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області, за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16)
Оголошено тендер
473 000.00
UAH
Номер:
fba19eb3b0af4513bd5f14155ee4169c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-014454-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43940755
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Бишів, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, молоді та спорту, туризму, культури та релігій Бишівської сільської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
43940755
-
Адреса:
08072, Україна, Київська область, Бишів, вул. Київська, 48
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
473 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт кабінету фізики Гружчанської гімназії Бишівської сільської ради Фастівського району Київської області, за адресою: Київська область, Фастівський район, с. Грузьке, вул. Шевченка, 16)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
11.08.2026 16:56
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяБишівська
Сума473 000.00 UAH