• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи (Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області)

Торги не відбулися

558 048.00 UAH без ПДВ
Номер: 1eca978043a549719842b1e6fc4ab65e
Внутрішній номер закупівлі: 30055844
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-012180-a   
Замовник: КП "Колківська районна лікарня"
Контактна особа: Стрельцова Марина Сергіївна +380502655425 strelsovam.workmail23@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 558 048.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 17:17 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 17:17 - 19.08.2026 00:00
Аукціон: з 19.08.2026 15:36

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴558 048.00 Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області