• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»)

Оголошено тендер

669 657.60 UAH
Номер: edb21e9df8404e3aa8729d624b5ba8ef
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-012462-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КП "Колківська районна лікарня"
Замовник: КП "Колківська районна лікарня"
Очікувана вартість: 669 657.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»)
Примітки: код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи («Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області»)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування: 11.08.2026 15:44

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт приміщень КП "Колківська районна лікарня" за адресою смт Колки вул. Грушевського 26, Луцького району, Волинської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 25.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2000 - Охорона здоров’я
Адміністративно-територіальна класифікаціяКолки
Сума669 657.60 UAH