-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент) (ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011693-a
Торги не відбулися
116 666.66
UAH без ПДВ
Номер:
e108d4c75b77490c92544fb8d6ed5a39
Внутрішній номер закупівлі:
30055349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011693-a
Замовник:
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41747100
-
Адреса:
51491, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Троїцьке, вул.Центральна, буд.110-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Гречка +380958107754 troizkasilrada1@ukr.net http://pavltroycsil.dp.gov.ua/selrada/pavlogradskij/trojitska_silrada.nsf/admin.xsp
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
116 666.66 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 16:41 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 16:41 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴116 666.66 Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент) (ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)