-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент) (ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Оголошено тендер
140 000.00
UAH
Номер:
d0c757de1f4f4b18900f8c4c6e9c2b36
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-013750-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41747100
-
Адреса:
51491, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Троїцьке, вул.Центральна, буд.110-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Виконавчий комітет Троїцької сільської ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
41747100
-
Адреса:
51491, Україна, Дніпропетровська область, Павлоградський район, село Троїцьке, вул.Центральна, буд.110-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
140 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Твердопаливний котел Данко-80 Т (або еквівалент)
(ДК 021:2015 код 44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
44620000-2 Радіатори і котли для систем центрального опалення та їх деталі
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.08.2026 16:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:4060 - Забезпечення діяльності палаців i будинків культури, клубів, центрів дозвілля та iнших клубних закладів
Адміністративно-територіальна класифікаціяТроїцька
Сума140 000.00 UAH