-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-011353-a
Завершена
2 206 488.00
UAH з ПДВ
Номер:
26ac945d55964f61b8f2c5163484e1e7
Внутрішній номер закупівлі:
30055018
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-011353-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
25725715
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, пр.Університетський, будинок 27 А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гліженко Олена Миколаївна 0686226643 biblioteka_vzr@ua.fm
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-06-10-012476-a (дата формування звіту: 25 червня 2026) та UA-2026-06-26-004103-a (дата формування звіту: 11 липня 2026)
Очікувана вартість:
2 206 488.00 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Кількість
1 робота
Період постачання
11.08.2026 - 30.11.2026
Місце постачання
50027, Україна, Дніпропетровська область, КРИВИЙ РІГ, пр.Університетський, будинок 27 А
На карті
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Фізична особа підприємець Заєць Іван Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3283315431
-
Контактна особа:
Заєць Іван Сергійович +380969874165 ivan6989hp@gmail.com
-
Адреса:
53743, Україна, Дніпропетровська область, с. Тихий Став, вул. Степова, буд. 44
Ціна пропозиції
2 206 488.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
11.08.2026 16:25
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
57093cf36fcd41e1b0a5e09fedb0355b
Ідентифікатор договору:
UA-2026-08-11-011353-a-a1
Постачальник:
Фізична особа підприємець Заєць Іван Сергійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3283315431
-
Адреса:
53743, Україна, Дніпропетровська область, с. Тихий Став, вул. Степова, буд. 44
Номер договору:
11
Сума договору:
2 094 318.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 745 265.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
11.08.2026 00:00 - 31.12.2026 23:59
Дата підписання:
11.08.2026 16:25
Статус:
Підписаний