• Закупівля без використання електронної системи
  • КЕП

«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»

Оголошено тендер

2 206 488.00 UAH
Номер: 73889ab63ea8441889d9fdee6cabc6a6
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-011978-a
Тип процедури: Закупівля без використання електронної системи
Закупівельник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД КУЛЬТУРИ "МІСЬКА БІБЛІОТЕКА ДЛЯ ДОРОСЛИХ" КРИВОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 2 206 488.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: «Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Примітки: Закупівля здійснюється без використання електронної системи закупівель, відповідно до підпункту 6 пункту 13 Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022 №1178, а саме: відмінено відкриті торги через відсутність учасника процедури закупівлі (учасників процедури закупівлі), у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, а також вимоги до учасника процедури закупівлі не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації, та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі). Документальне підтвердження: UA-2026-06-10-012476-a (дата формування звіту: 25 червня 2026) та UA-2026-06-26-004103-a (дата формування звіту: 11 липня 2026)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ: 3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування: 11.08.2026 15:31

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
«Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК «Міська бібліотека для дорослих» КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м. Кривий Ріг Дніпропетровська область»
Код ДК 021:2015: 45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
Кількість 1 робота
Період постачання до 30.11.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:4030 - Забезпечення діяльності бібліотек
Адміністративно-територіальна класифікаціяКривий Ріг
Сума2 206 488.00 UAH

Проєкт DREAM

ID проєкту DREAM: DREAM-UA-131025-170ABEB9
Назва проєкту: Капітальний ремонт підвального приміщення, яке планується до використання для найпростішого укриття бібліотеки-філіалу №11 КЗК "Міська бібліотека для дорослих" КМР, за адресою: пр-т Університетський, 27а, м.Кривий Ріг Дніпропетровська область
Посилання на проєкт: https://dream.gov.ua/ua/pip/DREAM-UA-131025-170ABEB9