• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Комплекти аналізаторів вібрації

ш/з ВТ-147-Т-26

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 4 дні назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 4 дні назад

4 702 601.68 UAH без ПДВ
Номер: 70be824990af40fe92669e9e07d271b7
Внутрішній номер закупівлі: 30054927
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-011264-a   
Замовник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Контактна особа: Даниленко Юлія Леонідівна 380457921320 y.danilenko@ars.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізаториАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 4 702 601.68 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 16:22 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 16:22 - 20.08.2026 12:00
Аукціон: з 21.08.2026 15:51
Період кваліфікації: 20.08.2026 12:00 - 26.08.2026 14:58

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴4 702 601.68 Комплекти аналізаторів вібрації