• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Комплекти аналізаторів вібрації

Оголошено тендер

5 643 122.01 UAH
Номер: 58a1051236884f1daf57ceeba01f4423
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-07-30-002620-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «АТОМРЕМОНТСЕРВІС» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
Очікувана вартість: 5 643 122.01 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Комплекти аналізаторів вібрації
Примітки: Зміна 91
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 38430000-8 Детектори та аналізатори
Дата опублікування: 30.07.2026 10:39

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 643 122.01 UAH