• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (3D-принтер Bambu Lab A1 Mini або еквівалент)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 12 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 12 днів назад

12 500.00 UAH без ПДВ
Номер: c59d69b60d7741c18ef973829b8ed576
Внутрішній номер закупівлі: 30054621
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-010951-a   
Замовник: Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
Контактна особа: Мороз Галина Іванівна +380445255575 galina.ook@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 42990000-2 Машини спеціального призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 12 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 16:16 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 16:16 - 19.08.2026 16:15
Аукціон: з 20.08.2026 12:07
Період кваліфікації: 19.08.2026 16:15 - 19.08.2026 21:46
Період завантаження договору: 25.08.2026 00:00 - 04.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴12 500.00 3D-принтер Bambu Lab A1 Mini або еквівалент