-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (3D-принтер Bambu Lab A1 Mini або еквівалент)
Оголошено тендер
15 000.00
UAH
Номер:
ac3412b9078d4704a80ae043ebb7eb26
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-012554-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Інститут фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України
×
-
Код ЄДРПОУ:
05416952
-
Адреса:
03028, Україна, м. Київ, Київ, Проспект Науки будинок 41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
15 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 42990000-2 — Машини спеціального призначення різні (3D-принтер Bambu Lab A1 Mini або еквівалент)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
42990000-2 Машини спеціального призначення різні
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
11.08.2026 15:47
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
3D-принтер Bambu Lab A1 Mini або еквівалент
Кількість
1 комплект
Період постачання
до 15.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписЗагальний фонд
Код класифікації видатківКПК-2026:6541230 - Підтримка розвитку пріоритетних напрямів наукових досліджень
Сума15 000.00 UAH