• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Планшетні комп’ютери (планшети) - 30213200-7

Кількість, обсяг поставки товару: планшетний комп’ютер 13 дюймів – 2 комплекти. Більш детальна інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі (обсяги предмета закупівлі) наведена в Додатку 2 “Специфікація” до тендерної документації. Місце поставки товару: м. Київ. Точну адресу постачання товару Національний банк надсилає Контрагенту на його офіційну електронну адресу протягом 3 (трьох) робочих днів з дати підписання договору уповноваженими особами Сторін. Строк поставки товару: не більше 60 (шістдесяти) календарних днів від дати підписання договору уповноваженими особами Сторін. Допускається поставка товару партіями, але в будь-якому випадку в межах строку поставки. Посадові особи замовника, уповноважені здійснювати зв'язок з учасниками: з технічних питань – Анатолій Олександрович Чорнопольський, менеджер; телефон: (044) 253-56-82; електронна адреса: Anatolii.Chornopolskyi@bank.gov.ua; з організаційних питань – Наталя Анатоліївна Бабієнко, менеджер; телефон: (044) 521-89-08; електронна адреса: Natalia.Babiienko@bank.gov.ua.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 5 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 5 днів назад

255 280.00 UAH без ПДВ
Номер: f9b2450d96214736a4dfba86f297ba59
Внутрішній номер закупівлі: 30054445
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-010778-a   
Замовник: Національний Банк України
Контактна особа: Віктор Шітив +672734537 viktor.shityv@bank.gov.ua http://bank.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 255 280.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 16:04 - 17.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 16:04 - 20.08.2026 11:00
Аукціон: 21.08.2026 14:58 - 21.08.2026 15:39
Період кваліфікації: 21.08.2026 15:39 - 25.08.2026 15:06
Період завантаження договору: 31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴255 280.00 Планшетні комп’ютери (планшети) - 30213200-7