-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Планшетні комп’ютери (планшети) - 30213200-7
Оголошено тендер
306 336.00
UAH
Номер:
40d85531bb2e4824860089cfb59486f0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-29-009438-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Національний Банк України
×
-
Код ЄДРПОУ:
00032106
-
Адреса:
01601, Україна, Київська область, Київ, вул. Інститутська, 9
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
306 336.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Планшетні комп’ютери (планшети) - 30213200-7
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Дата опублікування:
29.07.2026 15:03
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
Опискошти Національного банку України
Сума306 336.00 UAH