• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Торги не відбулися

833 333.33 UAH без ПДВ
Номер: 80171d1cdf954758ad70675a7650017d
Внутрішній номер закупівлі: 30053420
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-009749-a   
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Контактна особа: Гордя Наталія Іванівна 380573367555 gordia.ni@restoration.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 833 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 15:29 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 15:29 - 19.08.2026 10:00
Аукціон: з 20.08.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴833 333.33 Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)