• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)

Оголошено тендер

1 000 000.00 UAH
Номер: 15735a2c3cb142e181af44ef89e83e94
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-11-011011-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Замовник: Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Харківській області
Очікувана вартість: 1 000 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Постачання теплової енергії (ДК 021:2015 - 09320000-8 – Пара, гаряча вода та пов’язана продукція)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 09320000-8 Пара, гаряча вода та пов’язана продукція
Дата опублікування: 11.08.2026 15:07

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Описутримання служби замовника
Сума1 000 000.00 UAH