-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-008611-a
Торги не відбулися
90 600.00
UAH без ПДВ
Номер:
a99e2ba755a54473a127b33f3d3afb15
Внутрішній номер закупівлі:
30052288
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-008611-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Недобор Тетяна 380996181656 tanialmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
90 600.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:59 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:59 - 19.08.2026 00:01
Аукціон:
з 20.08.2026 12:58
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:01 - 19.08.2026 15:08
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴90 600.00 ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))