-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))
Оголошено тендер
96 942.00
UAH
Номер:
bcdcb2ab84824c018827602b5f4d2419
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-010025-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КИЇВСЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
00184945
-
Адреса:
02660, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ БРАТИСЛАВСЬКА, будинок 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
96 942.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 33190000-8 — Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні (Насос для ентерального харчування (НК 024:2023: 13209 - Помпа для ентерального харчування; НК 031:2024: A03010302 - Насосні контролери ентерального харчування); Матрац протипролежневий секційного типу, з компресором (НК 024:2023: 47478 - Протипролежнева система з надувним матрацом з регульованим тиском))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різні
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.08.2026 14:42
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума96 942.00 UAH