-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-008247-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 6 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 6 днів назад
400 362.10
UAH без ПДВ
Номер:
4455ee5cc6dc481b845391d84bef9cf9
Внутрішній номер закупівлі:
30051891
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-008247-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія РАБОТЯГОВА +380952847624 tender.shmd@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
400 362.10 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:59 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:59 - 19.08.2026 08:00
Аукціон:
з 20.08.2026 12:55
Період кваліфікації:
19.08.2026 08:00 - 25.08.2026 10:02
Період завантаження договору:
31.08.2026 00:00 - 10.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴400 362.10 код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)