-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні (Лабораторні реактиви)
Оголошено тендер
428 387.45
UAH
Номер:
2b49e75525c04bfea9b8b75d070f15d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-008643-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МІСЬКА ЛІКАРНЯ ЕКСТРЕНОЇ ТА ШВИДКОЇ МЕДИЧНОЇ ДОПОМОГИ" ЗАПОРІЗЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05498677
-
Адреса:
69005, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Перемоги, буд. 80
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
428 387.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
код ДК 021:2015-33690000-3 Лікарські засоби різні
(Лабораторні реактиви)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.08.2026 14:02
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
ОписВласні кошти підприємства(НСЗУ)
Сума428 387.45 UAH