-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-008239-a
Завершена
319 017.00
UAH без ПДВ
Номер:
9e30b19277d440609f0e6c5f3d7bf566
Внутрішній номер закупівлі:
30051883
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-008239-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Лесенко Наталія 380442350787 nataliia.lesenko@kyivcity.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
319 017.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 14:48 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 14:48 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 14:19
Період кваліфікації:
19.08.2026 00:00 - 20.08.2026 11:39
Період завантаження договору:
26.08.2026 00:00 - 05.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴319 017.00 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)