-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)
Оголошено тендер
382 820.40
UAH
Номер:
5cf83141445742979388510e315acbc6
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-07-31-010312-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ СУСПІЛЬНИХ КОМУНІКАЦІЙ ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ)
×
-
Код ЄДРПОУ:
25695762
-
Адреса:
01001, Україна, м. Київ, вулиця Хрещатик, будинок 50-Б
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
382 820.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів (послуги з забезпечення проведення офіційного заходу)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
79950000-8 Послуги з організації виставок, ярмарок і конгресів
КЕКВ:
2282 Окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку
Дата опублікування:
31.07.2026 17:39
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0180 - Інша діяльність у сфері державного управління
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума382 820.40 UAH