• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 10 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 10 днів назад

2 009 824.00 UAH без ПДВ
Номер: 017c33e1c6ba4e38a3153bfd728ddaf6
Внутрішній номер закупівлі: 30050491
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-11-006845-a   
Замовник: Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області
Контактна особа: Ходик Вікторія Вікторівна +380432524667 khodyk@vn.court.gov.ua https://vn.court.gov.ua/tu02/
Класифікатор ДК 021:2015: 45300000-0 Будівельно-монтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Роботи
Очікувана вартість: 2 009 824.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 11.08.2026 13:47 - 22.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 11.08.2026 13:47 - 25.08.2026 00:00
Аукціон: з 25.08.2026 15:12
Період кваліфікації: 25.08.2026 00:00 - 26.08.2026 13:26
Період завантаження договору: 01.09.2026 00:00 - 11.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴2 009 824.00 Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)