-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)
Оголошено тендер
2 411 788.80
UAH
Номер:
22e662daa987467ba1e13c7d691db9c0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-007772-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26286152
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Р. Скалецького, 17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Територіальне управління Державної судової адміністрації України в Вінницькій області
×
-
Код ЄДРПОУ:
26286152
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Р. Скалецького, 17
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
2 411 788.80 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Реконструкція будівлі овочесховища для облаштування архіву, складських приміщень та гаражу Жмеринського міськрайонного суду за адресою: вул.Леся Курбаса,6, м.Жмеринка (Споруда подвійного призначення із захисними властивостями захисних споруд цивільного значення) (Коригування)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45300000-0 Будівельно-монтажні роботи
КЕКВ:
3142 Реконструкція та реставрація інших об’єктів
Дата опублікування:
11.08.2026 13:30
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0501020 - Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя
Сума2 411 788.80 UAH