-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
запасні частини до міні навантажувача JCB-270 (Код за ДК 021:2015- 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Тендер Prozorro UA-2026-08-11-006662-a
Торги не відбулися
1 071 550.38
UAH без ПДВ
Номер:
7f412024612f4e1390c04d9af462f9f9
Внутрішній номер закупівлі:
30050320
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-11-006662-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359115
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. АНДРІЯ ІВАНОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Шибеко Євген Вікторович 380442800391 tender_deu_pechersk@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 071 550.38 UAH без ПДВ
Період уточнення:
11.08.2026 13:48 - 16.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
11.08.2026 13:48 - 19.08.2026 00:00
Аукціон:
з 19.08.2026 11:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 071 550.38 запасні частини до міні навантажувача JCB-270 (Код за ДК 021:2015- 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)