-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
запасні частини до міні навантажувача JCB-270 (Код за ДК 021:2015- 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Оголошено тендер
1 285 860.45
UAH
Номер:
23ab6a393d89474b931776076c88b2a5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-11-007746-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359115
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. АНДРІЯ ІВАНОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне підприємство "Шляхово-експлуатаційне управління по ремонту та утриманню автомобільних шляхів та споруд на них Печерського району" м. Києва
×
-
Код ЄДРПОУ:
03359115
-
Адреса:
01010, Україна, Київська область, Київ, ВУЛ. АНДРІЯ ІВАНОВА, будинок 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 285 860.45 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
запасні частини до міні навантажувача JCB-270 (Код за ДК 021:2015- 34330000-9 - Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
11.08.2026 13:29
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7691 - Виконання заходів за рахунок цільових фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади і фондів, утворених Верховною Радою Автономної Республіки Крим, органами місцевого самоврядування і місцевими органами виконавчої влади
Адміністративно-територіальна класифікаціяПечерський
Сума1 285 860.45 UAH